vilemov_nehoda_ikona_1Dvacetiletý řidič Gabriel N. z Havlíčkova Brodu, který v neděli pod vlivem alkoholu zavinil smrtelnou dopravní nehodu u Vilémova na Havlíčkobrodsku, skončil v péči psychologa. Ve středu to portálu i-vysocina.cz řekl jeho otec. „Nevím jestli s vámi bude chtít syn o nehodě mluvit. Je plnoletý, takže si to musí rozhodnout on sám. Teď je ale u psychologa,“ řekl po telefonu jeho otec. Podle něj je vina jeho syna na nehodě zřejmá, ale částečně nesou na tragédii vinu i spolujezdci, kteří s ním v autě seděli. UVNITŘ ČLÁNKU NALEZNETE VIDEOROZHOVORY S BRATREM ZEMŘELÉHO SPOLUJEZDCE A DRUHÝM SPOLUJEZDCEM Z HAVAROVANÉHO AUTA! K CELÉMU PŘÍPADU PŘINÁŠÍME TAKÉ VYJÁDŘENÍ POLICIE, KTERÁ TRAGICKOU NEHODU U VILÉMOVA NYNÍ VYŠETŘUJE.

„Věděli, že kluk pil, tak proč si k němu do auta sedali?“ ptá se otec, který považuje prohlášení Ondřeje Šťastného z Dálčic, který portálu i-vysocina popsal, jak k nehodě došlo, za podraz na jeho syna.

„Byli to kamarádi od mala. Vyrůstali spolu a i on měl své problémy, tak proč tohle všechno vykládá,“ reagoval otec Gabriela N. Podle něj je událost tragédií pro obě rodiny, která se neměla stát. „Je to špatné a bolestné,“ dodal otec řidiče z auta smrti.

REKLAMA