OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

exit112_ikonaCentrum interiérového designu EXIT 112 přihází s další novinkou ve svém showroomu.  Ten od tohoto týdne zaplnila unikátní svítidla značky BROKIS. Právě tato značka se stává dalším významným partnerem centra moderního designu EXIT 112 na spojnici Prahy a Brna - dálnici D1. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEOREPORTÁŽ!


Designová osvětlovací technika tak rozšiřuje nabídku centra EXIT 112, které ve svém architektonicky zajímavém showroomu nabízí nejen výrobky světově proslulých značek BÖHM a PETROF, ale také kompletní poradenský servis v oblasti interiérového designu a v neposlední řadě i příjemné posezení v kavárně umístěné přímo v designovém centru.

EXIT 112 je zároveň jakousi designovou laboratoří, otevřenou experimentální dílnou pro všechny partnery a odběratele firmy BÖHM, která navazuje svojí výrobou přímo na koncept tohoto centra. Představení nového partnera centra firmy BROKIS je tak dalším krokem pro rozšíření sortimentu designových novinek, které centrum svým návštěvníkům nabízí, ale i podporou myšlenky kvalitního interiérového designu a stylu moderního bydlení. Značku BROKIS založila skupina vizionářů, kteří zasvětili svůj život výrobě osvětlovací techniky z vysoce kvalitního skla, a za pomoci návrhářů z celého světa daly vzniknout řadě ručně vyrobených lamp, které potvrzují myšlenku centra EXIT 112, že krásný a moderní design musí jít ruku v ruce s kvalitou. Na představení nového partnera centra interiérového designu se podílejí také designéři jedné z produktových řad BROKIS designéři studia Olgoj Chorchoj – Michal Froněk a Jan Němeček. V rámci akce pořádané při příležitosti představení nového partnera, dochází také k představení novinek v kolekci modelů sedacích souprav značky BÖHM – konkrétně se jedná o modely Eva a Sevilla.


exit112_panorama

REKLAMA