OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Městské slavnosti v Třebíči

Starosta města, pan Pavel Pacal, vás v reportáži zve na městské slavnosti v Třebíči, které se konají 16. - 18. září. Program je plně nabitý a čeká na vás spoustu atrakcí.

Číst dál...

SLEDUJTE TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN! Březnové vydání nejen o opravě náměstí

Od března vysílá TV i-Vysočina.CZ nově městský magazín z Třebíče. Sledovat jej můžete každý čtvrtek od 18 hodin ve vysílání jediné plnoformátové regionální televize na Vysočině. Březnové vydání informuje o čištění ulic v Třebíči, opravě náměstí a také o tom, jak město pomáhá válkou postižené Ukrajině. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ TŘEBÍČSKÉHO MAGAZÍNU.

Číst dál...

ČEZ spustil výběrové řízení na stavbu nového jaderného zdroje v Dukovanech

Dnes ČEZ, respektive jeho stoprocentní dceřiná společnost Elektrárna Dukovany II, zahájil výběrové řízení na dodavatele stavby nového jaderného zdroje v lokalitě Dukovany. Ministerstvo průmyslu a obchodu udělilo k tomuto kroku souhlas poté, co bezpečnostní složky posoudily dokumenty z předchozí fáze, tedy zapracování bezpečnostních požadavků do poptávkové dokumentace, a ukončily bezpečnostní posouzení všech tří uchazečů. Těmi jsou americký Westinghouse, francouzská EdF a korejská společnost KHNP.

Číst dál...

Řemeslnický jarmark v Centru tradiční lidové kultury

Muzeum Vysočiny Třebíč zve všechny příznivce tradiční lidové kultury na Řemeslnický jarmark. Ten se uskuteční v sobotu 19. září 2020 od 10 do 16 hodin v Centru tradiční lidové kultury na ul. Cyrilometodějská 48/4 v Třebíči. Celý program zpříjemní hrou na akordeon Petr Gross z Přibyslavic a návštěvníci také budou moci podpořit spolek Vrátka koupí drobného občerstvení.

Číst dál...

REKLAMA