OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Dětský domov Budkov

Dětský domov v Budkově, umístěný v historickém zámku, je pro mnohé děti více než jen domovem. V domově nacházejí bezpečí, péči a podporu, kterou potřebují. Ačkoli je jejich situace obtížná, pečovatelé a zaměstnanci dětského domova se snaží vytvořit prostředí, kde se děti mohou cítit přijaty, mohou se rozvíjet a navazovat nové přátelské vztahy.

Číst dál...

Červen v Jemnici plný zážitků

Červen v Jemnici přináší bohatý program plný historických slavností a kulturních akcí, které nadchnou jak místní obyvatele, tak návštěvníky města. Mezi nejvýznamnější události patří Historická slavnost Barchan, Noc kostelů a Večerní běh Jana Lucemburského.

Číst dál...

Třebíč město plné života

Červen je měsíc, kdy Třebíč ožije bohatým programem plným zajímavých akcí, které přilákají obyvatele i návštěvníky z okolí. Letošní sezóna slibuje pestrou nabídku, připravte se na měsíční jízdu plnou zábavy, pohybu a kultury.

Číst dál...

Na kole dětem z Třebíče

 Od roku 2010 probíhá vždy začátkem léta cyklotour „Na kole dětem“ napříč celou republikou. Ve dnech 29. 5. - 8. 6. 2024 vyrazí Josef Zimovčák a peloton cyklistů na etapovou cyklojízdu po naší zemi.

Číst dál...

Cyklostezka Třebíč – Vladislav

Frekventovaná silnice mezi Třebíčí a Vladislaví není pro cyklisty bezpečná, nová osmikilometrová cyklostezka nabídne nejen bezpečnější, ale i příjemnější alternativu k cestování mezi těmito městy.

Číst dál...

REKLAMA