OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

superstarDruhá řada pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar odstartovala v neděli 20. února na televizi Nova a Markíza. Reportáže a rozhovory z castingů se budou vysílat také v rámci pořadu Backstage na hudební stanici MTV, sdělila v pondělí agentuře Mediafax programová ředitelka TV Nova Alexandra Ruzek. PŘIPOMEŇTE SI PRVNÍ ROČNÍK ÚSPĚŠNÉ SOUTĚŽE ČESKO SLOVENSKÁ SUPERSTAR VE VIDEÍCH UVNITŘ ČLÁNKU! 

Moderátorskou dvojici tvoří Leoš Mareš a zpěvačka Tina. Pěvecké výkony soutěžících bude hodnotit čtyřčlenná porota ve složení Gabriela Osvaldová, Helena Zeťová, Pavol Habera a Rytmus. "Nejvíce se těším na Rytmuse, který je v porotě naprosto úžasný. Každý rok se snažíme SuperStar vylepšit, aby byla modernější a zajímavější pro diváka," sdělila Mediafaxu Ruzek.


Pořad Backstage vysílaný na MTV, který uvádí Hana Zajíčková a Dominik Turza, nahlíží do zákulisí nejrůznějších koncertů, adrenalinových nebo sportovních akcí. Nechybí ani pohledy do života českých, slovenských i zahraničních hvězd. Diváci se mohou v rámci Backstage těšit na reportáže a rozhovory z castingů Česko Slovenské SuperStar. "Ukázalo se, že federální SuperStar nám umožňuje dělat větší show, a že tento formát funguje. Na druhou stranu si dokážu představit, že bychom udělali i českou verzi, která dlouho na obrazovce nebyla. Češi mají rádi věci, které jsou jejich," řekla dříve Ruzek.

JAK SE TĚŠÍTE NA NOVÝ ROČNÍK SOUTEŽE ČESKO SLOVENSKÁ SUPERSTAR A VÍTE O NĚKOM Z VAŠEHO OKOLÍ, KDO SE DO PĚVECKÉ SOUTĚŽE PŘIHLÁSIL. DEJTE NÁM VĚDĚT NA FACEBOOKU ZDE

První řada soutěže skončila 20. prosince 2009 a televizní diváci poslali nejvíce hlasů Martinu Chodúrovi z Ostravy. Vítězství mu přineslo titul historicky první Česko Slovenské SuperStar a kontrakt na 100 tisíc eur. Na druhém místě skončil Miroslav Šmajda z Košic. Vítěz vzešel z 11 575 soutěžících, kteří se v Česku a Slovensku přihlásili do castingů soutěže. Mezi finalistky první řady patřila i Markéta Konvičková, pro kterou byla SuperStar velkou zkušeností. "Díky SuperStar mohu dělat to, co mě baví. Natočila jsem tři videoklipy a desku. Potkala jsem se také se zajímavými lidmi a kdybych se znovu rozhodovala, jestli do toho jít, určitě bych neváhala," řekla Mediafaxu Konvičková.


zdroj: MEDIAFAX

REKLAMA