REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

tisic-novaNa českém internetu v únoru nejvíce narostl zájem o jubilejní výročí předávání cen Anděl 2010, Disney Channel TV, seriál vysílaný Televizí Nova Tisíc a jedna noc, černou skříňku do auta a Valentýn. Vyplývá to z výsledků vyhledávání na portálu Seznam.cz zveřejněných ve středu.

V kategorii zábavné, kulturní, sportovní a společenské akce nejvíce narostl zájem o předávání hudebních cen Anděl 2010, na druhém místě největších skokanů při vyhledávání byl Fotbal živě následovaný Plesem v Opeře 2011.

Praktickým dotazům dominovala Valentýnská přání, výpočet důchodu a Valentýnské SMS. Z komerčních produktů návštěvníky českého internetu nejvíce zaujal Bonus program České spořitelny následovaný Disney Channel TV a serverem Odklepnuto.cz. Disney Channel TV dominoval také kategorii Komerční firmy. Na druhém místě se pak umístil ESFCR.cz a třetí skončily Quality Tours.


Mezi pořady zájem nejvíce narostl o seriál Tisíc a jedna noc, lidé více hledali také informace o Ordinaci v růžové zahradě a Superstar 2011. Osobnostmi, o které zájem nejvíce narostl, byli Radka Pavlovčinová, Stanislav Štícha a Marie Štipková.

Událostem a kauzám očekávaně dominoval importovaný svátek zamilovaných Valentýn, zájem rostl také o výpočet důchodu a sčítání lidu. Češi také více hledali výrazy černá skříňka do auta, Autoškola národa a BMI kalkulačka.

První desítku největších skokanů v jednotlivých kategoriích najdou zájemci na adrese http://seznam.skokanu.sweb.cz. Nejedná se však o seznam nejhledanějších dotazů za uplynulý měsíc, ale o dotazy, které byly v daný měsíc pro lidi nejzajímavější. V reportu jsou zachyceny dotazy, které byly v daném měsíci hledány mnohonásobně více, než tomu bylo v předchozím období. Může se tedy jednat i o dotazy, které odráží pouze krátkodobý, avšak silný zájem. Pořadí v kategorii odráží míru zájmu uživatelů o daný dotaz.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA