REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

czech best psj ikonaSedmnáctý ročník prestižní ankety českých manažerů a odborníků „Českých 100 nejlepších“ potvrdil pozici akciové společnosti PSJ v elitní stovce českých firem. V celkovém mezioborovém pořadí se umístila na nejvyšší pozici ve své historii – na 66. místě, čímž si oproti loňskému roku o šestnáct míst polepšila. Zároveň za rok 2013 zaujala nejlepší pozici ze všech českých stavebních společností a navíc obhájila post nejvýše umístěné firmy sídlící v Kraji Vysočina.

Slavnostní vyhlášení ankety proběhlo v rámci galavečeru v pátek 29. listopadu ve Španělském sále Pražského hradu za účasti na 700 hostů. Diplom za PSJ převzal člen představenstva a ředitel Divize Česká republika Ivo Štric. V letošním ročníku soutěže „Českých 100 nejlepších“ opětovně zvítězila automobilka Škoda Auto, na druhou příčku se posunula Kooperativa pojišťovna a na třetí pozici klesla energetická společnost ČEZ.

REKLAMA

Cena "Českých 100 nejlepších" se uděluje od roku 1996 na základě hlasování zhruba 20.000 oslovených odborníků z oblasti ekonomiky a politiky. Ocenění uděluje Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci COMENIUS. Cílem hnutí „Českých 100 nejlepších“ je nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky či společnosti co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozoruhodných výsledků.

Výsledkovou listinu soutěže naleznete ZDE


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA