REKLAMA

zumbaNejvětším hitem poslední doby je nyní už světově známé cvičení ZUMBA. Zumba je kombinací tanečních latinskoamerických prvků s prvky z aerobního cvičení. Tancuje se na energickou latinskoamerickou hudbu. Cílem ZUMBY je ukázat lidem, že cvičit lze s radostí, zábavou a bez stresu. PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU ZE ZUMBY V PELHŘIMOVĚ POD TAKTOVKOU MARTINY KUBÁLKOVÉ!

Zumba je ale především zábava! Za jednu hodinu cvičení Zumby spálíte 600-1000 kalorií a přitom vám nezmizí úsměv ze tváře.

Zumba obsahuje velmi jednoduché až pokročilé taneční a krokové variace, které se dají jakkoli kombinovat. Především využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.


Zumba program je nejúčinnější,nejinovativnější a nejzábavnější cvičení navržené pro každého bez omezení věku. A zacvičit si ji můžete i vy! Například na Pelhřimovsku se ZUMBA cvičí hned na několika místech – v Pelhřimově můžete navštívit hodiny Zumby hned na několika místech. Jednou z možností jsou i lekce lekce Zumby s Martinou Kubálkovou, a to buď přímo v Pelhřimově každé úterý a středu od šesti hodin, nebo v Humpolci v Chilli Fitness. Zde můžete zažít pořádnou „zumba party“ každý čtvrtek a pátek. Více informací se dozvíte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!

Zdroj info: http://www.cviceni-zumba.cz/
REKLAMA