OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Letní příprava FC Vysočina odstartuje 18. června

fc vysocina logoPouhých čtrnáct dní zaslouženého letního odpočinku právě nyní prožívají fotbalisté FC Vysočina. Po skvělé tečce za Gambrinus ligou v podobě výhry nad Slavií Praha zahájí už v úterý 18. června přípravu na nový soutěžní ročník. Měsíc poté už vyběhnou k prvnímu prvoligovému duelu.

Číst dál...

Dřevorubci změřili své síly v Novém Městě na Moravě

zavody stihl ikonaJubilejní 10. ročník mČR v dřevorubeckém sportu STIHL Timbersports hostilo Nové Město na Moravě. Více než 4000 diváků se nenechalo odradit nepřízní počasí a vychutnalo si velmi atraktivní závod. Celé klání mělo velmi napínavý průběh a rozhodla až poslední disciplína Hot Saw – řezání s pilou s extrémním výkonem až okolo 70 koní. Jan Svoboda nakonec obhájil titul a stal se již poosmé mistrem České republiky. Stříbrné místo bylo vítězstvím a heroickým výkonem pro mladého Zdeňka Maťhu, který předcházející dva dny před mistrovstvím strávil v horečkách.

Číst dál...

Komňacký: Musíme vycházet z kvalitní defenzívy

fc vysocina logoZimní vrtochy fotbalistům FC Vysočina odložily hned dva zápasy, nejvíce ze všech týmů Gambrinus ligy. Nejprve jihlavský tým za tři body zvládl dohrávku s Mladou Boleslaví a v úterý srovná počet odehraných zápasů s ostatními celky nejvyšší soutěže v úterý 23. dubna. Od 17 hodin se představí na ostravských Bazalech a završí tak náročnou sérii čtyř záchranářských duelů. Zcela jistě bude chtít prodloužit svoji čtyřzápasovou sérii bez porážky.

Číst dál...

POZVÁNKA: V sobotu se pojede první závod seriálu VYSOČINA MTB CUP 2013

cyklistaObčanské sdružení VYSOČINA MTB CUP ve spolupráci s pořadateli závodů na Vysočině pořádá seriál závodů horských kol složený ze závodů XCO a XCM. Cílem je pro závodníky na Vysočině a blízkém okolí, uspořádat kvalitní závody v blízkosti jejich domovů. První závod seriálu se koná již tuto sobotu 20. dubna na Zudově vrchu u Lovětína. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEOPOZVÁNKU NA AKCI.

Číst dál...

Tým jihlavského Dětského domova uspěl v turnaji sálové kopané

DD fotbalovy tym ikonaPo dvanácti letech vybojovaly děti z DDŠ Jihlava putovní pohár v turnaji „O jihlavský stříbrný míč“ v sálové kopané. Domov pořádal 19. ročník turnaje dětských domovů se školou v halové kopané „O jihlavský stříbrný míč“. Turnaje se účastnily týmy z celé ČR. Pravidelným partnerem turnaje je i tým žáků ze ZŠ Demlova Jihlava. V průběhu turnaje byl odehrán i exhibiční zápas dospělých pedagogů (Jihlava versus zbytek světa – Jihlava zde s přehledem zvítězila), vystoupil taneční klub Dětského domova se školu v Jihlavě a byly prezentovány výstupy muzikoterapeutické dílny při DDŠ Jihlava.

Číst dál...

FC Vysočina daroval polovinu zimní výhry dětem

fc vysocina logoÚspěšné zimní účinkování FC Vysočina v Tipsport lize klubu vyneslo šek na 60.000 korun. Vedení klubu se rozhodlo polovinu z částky za 3. místo v této soutěži věnovat na dobročinné účely. Dvacet tisíc putovalo ve prospěch Základní školy speciální a Praktické škola Jihlavy a deset tisíc obdrželo Dětské centrum Jihlava. Při předávání darů nechyběli trenéři a hráči prvního mužstva FC Vysočina.

Číst dál...

Tomáš Sedláček bude na jaře zachraňovat Žďár nad Sázavou

fotbalDvaatřicetiletý útočník Tomáš Sedláček mění po zbytek jara dres. Hráč, který se v uplynulé sezóně podílel na postupu do nejvyšší soutěže a v tomto ročníku Gambrinus ligy nastoupil do 14 prvoligových zápasů, míří na hostování do třetiligového Žďáru nad Sázavou. Jeho úkol bude jasný – přispět k záchraně FC ŽĎAS v MSFL.

Číst dál...

REKLAMA