OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 4. 12. 2018

Zahájení adventu na Vysočině, nová vrtačka v novoměstské nemocnici a pozvánka pořadu Na slovíčko, to vše a mnohem více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 3. 12. 2018

Výhled počasí na tento týden, připomenutí případu heparinového vraha, pozvánka na dnešní Otazníky a mnohem více v pondělních zprávách.

Číst dál...

Zájem o další kotlíkové dotace na Vysočině prověří internetový průzkum

V souvislosti s plánovanou 3. vlnou kotlíkových dotací zahájil Kraj Vysočina internetový průzkum zájmu fyzických osob o tento dotační titul. „Podle informací Ministerstva životního prostředí by bylo možné v regionu vyměnit ještě dalších 2378 starých kotlů na pevná paliva za nové zdroje tepla. Zásadní je skutečnost, že výzva by byla bez možnosti dotování kombinovaných kotlů spalujících uhlí i biomasu, to znamená, že už nebude možné dotovat výměnu za žádné zařízení spalující uhlí. Zájemců o tento způsob vytápění jsme v minulosti podpořili zhruba 20% z celkového počtu všech žádostí, což je relativně vysoký počet a může to mít zásadní vliv na zájem žadatelů,“ upozorňuje na zásadní očekávanou změnu v případných kotlíkových dotacích náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Pavel Pacal.

Číst dál...

REKLAMA