REKLAMA

AKTUALIZOVÁNO. Od pondělí 5. února prověřují krajští kriminalisté úmrtí dvou žen a jednoho muže v rodinném domku ve Zlíně. Podle nových informací dosavadním prověřováním nezjistili, že by se na smrti dvou žen a muže podílela nějaká další osoba.

Krátce po půl druhé odpoledne oznámil na linku tísňového volání 158 pětašedesátiletý muž, že našel v rodinném domku ve Zlíně své příbuzné bez známek života. „Jedná se o šedesátiletou ženu, její čtyřiatřicetiletou dceru a sedmatřicetiletého syna. Na místo ihned vyjely policejní hlídky, zlínští kriminalisté, psovod a následně výjezd krajských kriminalistů, který si vyšetřování případu převzal. Až do nočních hodin probíhalo ohledání místa činu, ke kterému byl přizván i tým soudních lékařů z Ústavu soudního lékařství Olomouc a státní zástupce Krajského státního zastupitelství v Brně – pobočky ve Zlíně. K prohlídce těl zemřelých jsme přivolali rychlou záchrannou službu,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Javorková.

REKLAMA

V průběhu ohledání vyšlo najevo, že ženy a muž zemřeli už před několika týdny, možná měsíci.

Krajští kriminalisté na případu nadále intenzivně pracují a důkladně prověřují veškeré okolnosti úmrtí trojice osob. „Důležité pro nás budou závěry odborných vyjádření a znaleckých posudků, které jsme zadali,“ uzavřela mluvčí.

REKLAMA