Od začátku července můžete v anketě Žena regionu vybírat z příběhů nominovaných osobností každého kraje a dát svůj hlas vybrané favoritce. Titul získá žena s nejvyšším počtem platných hlasů. Online hlasování končí 31. srpna 2018.

 

REKLAMA

Přehled nominovaných žen najdou zájemci na internetových stránkách soutěže, kde také přímo mohou hlasovat. Regionální vítězky budou postupně oceněny od 4. září do 22. října 2018 během galavečerů v jednotlivých krajích.Celorepublikovou držitelku titulu Žena regionu vyhlásí organizátoři na konci října v Praze, kde se bude udělovat také Cena odborné poroty, Cena Senátu Parlamentu ČR a Cena Asociace krajů ČR.

Projekt Žena regionu už devátým rokem patří všem ženám, které svým aktivním přístupem motivují a obohacují ostatní, podílejí se na veřejném životě, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům nebo přispívají ke zlepšení a rozvoji regionu, v němž žijí. Proto se do projektu zapojil rovněž Karlovarský kraj. „Také letos chceme ukázat, že v našem regionu máme další obdivuhodné ženy, kterým není okolní život lhostejný a neváhají se obětovat pro druhé,“ zdůraznila hejtmanka Karlovarského kraje a předsedkyně Asociace krajů ČR Jana Vildumetzová. Záštitu nad akcí převzal předseda Senátu Parlamentu ČR a Asociace krajů ČR.

REKLAMA