OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Češi v druhém kole voleb rozhodnou o obsazení třetiny Senátu

volby_01Ve druhém kole senátních voleb, které startují v pátek v 14.00, rozhodnou Češi o složení třetiny Senátu. Vzhledem k tomu, že žádný kandidát nezískal v prvním kole nadpoloviční většinu hlasů, koná se druhé kolo voleb ve všech 27 obvodech, do něj postoupili vždy dva kandidáti s nejvyšším počtem hlasů.

Číst dál...

Kontrolovná odkaliště jsou bez závad

odkaliste02Vzhledem k nedávnému úniku toxických kalů z nádrže hliníkárny poblíž maďarské obce Kolontár a k úkolu uloženému místopředsedou vlády a ministrem vnitra souvisejícím s obavami veřejnosti, ohledně řešení bezpečnostní problematiky odkališť v České republice, byl 12. 10. 2010 vydán rozkaz generálního ředitele HZS ČR k provedení mimořádných tematických kontrol. Kontroly byly ukončeny 19. 10. 2010.

Číst dál...

Hromadné nehody zablokovaly ve čtvrtek dálnici D1

hromadne_nehody_d1Ve čtrvtek 14. října 2010 krátce po půl desáté přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o nehodě několika osobních vozidel na 150. km dálnice D1 ve směru na Brno. K události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí.

Číst dál...

REKLAMA