OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pro motoristy začíná platit povinnost mít zimní pneumatiky

vymena_pneumatikV Česku začíná od pondělí platit zimní období, během kterého musí mít řidiči na označených úsecích silnic a dálnic povinně zimní pneumatiky. Letos bude značka Zimní výbava na dálnici D1 mezi Mirošovicemi a Kývalkou, tedy mezi 21. a 182. kilometrem, a objeví se na převážně horských silnicích. PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z POLICEJNÍ KONTROLY ZIMNÍ VÝBAVY NA DÁLNICI D1!

Číst dál...

Policisté na Vysočině pátrají po svém kolegovi

policiePolicie na Vysočině vyhlásila pátrání po čtyřiadvacetiletém policistovi, který je pohřešován od úterního rána. Může u sebe mít služební zbraň a mohl se stát obětí protiprávního jednání, sdělila v pátek agentuře Mediafax mluvčí policistů Jana Kroutilová.

Číst dál...

U Hodějovic se srazila dvě auta

hodejovice_nehoda_ikonaV úterý 25.10.2010 před šestou hodinou ranní přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o dopravní nehodě na komunikaci u obce Hodějovice na Pelhřimovsku. K události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pelhřimov.

Číst dál...

Kriminalisté z Vysočiny zadrželi pašeráky cigaret

cigarety_neznaceneKriminalisté z Vysočiny společně s celníky zadrželi v rámci akce "Jarmil" v uplynulém týdnu skupinu pachatelů, kteří pašovali do země cigarety. Předběžně odhadnutá škoda na úniku na clu a dani činí téměř čtyři miliony korun, informovala agenturu Mediafax v úterý policejní mluvčí Dana Čírtková.

Číst dál...

Varhany v želivském klášteře potřebují nutně opravit

zelivVelké varhany na hlavním kůru v opatském kostele narození Panny Marie v Premonstrátském klášteře v Želivě jsou v havarijním stavu a bezodkladně vyžadují nákladnou rekonstrukci. Prakticky jsou zcela nefunkční. V současné době slouží spíše jako ozdoba díky své varhanní skříni, ale k bohoslužbám se využívá chórový nástroj nad presbytářem.

Číst dál...

REKLAMA