OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 24. 1. 2019

Modernizovaný úsek dálnice D1 by měl být plně zprovozněn v polovině února a Jihlava rozdá na dotacích v rámci Zdravého města 400 tisíc korun.

Číst dál...

První rozdělení přebytku rozpočtu Kraje Vysočina

Podle účetních dat je zřejmé, že Kraj Vysočina v roce 2018 skončil hospodaření mimo jiné s 840 milióny na základních běžných účtech. "Tato skutečnost je impulsem pro obvyklé přerozdělení těchto prostředků. Rada Kraje Vysočina dnes projednala jedny z prvních návrhů na zapojení části nespotřebovaných peněz do nového rozpočtu kraje roku 2019. Jedná se o celkem 350,8 miliónů korun," informoval náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast ekonomiky a majetku Martin Kukla.

Číst dál...

Krajské Karnevaly s mašinkou startují 10. února

Kraj Vysočina za vámi vyráží i v letošním roce na karnevalovou tour. „Zváni jsou děti, rodiče i prarodiče. Karnevalová mašinka postupně zavítá do pěti obcí ve všech našich okresech a přiveze zábavu pro celou rodinu,“ představil program karnevalů náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.

Číst dál...

STUDIO BIATLON 2018: Tomáš Škaryd

Chotěbořský starosta Tomáš Škaryd je pravidelným návštěvníkem Světového poháru. Jak prozradil v rozhovoru, biatlonová atmosféra ho naplňuje a dobíjí energií a rád by si biatlon vyzkoušel.

Číst dál...

REKLAMA