PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 23. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Za tragickou nehodu z minulého týdne bude zřejmě pykat mladý řidič. Více prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

Noční bouřka zaměstnala hasiče

Vysočinští hasiči za sebou mají velmi náročnou noc. Od čtvrteční osmé hodiny večerní do páteční sedmé hodiny ranní zasahovali v souvislosti s bouřkou u více než 160 událostí. Nejčastěji odstraňovali stromy a větve, které padly na komunikace a bránily tak plynulému provozu. Nejvíce zásahu bylo potřeba na Havlíčkobrodsku a Žďársku.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 22. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. O čem se v letní škole budou učit senioři a jak vypadá program další návštěvy prezidenta na Vysočině, nejen to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 21. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Za co Jihlava získala křišťálovou popelnici a jaký učební obor se vrací na Vysočinu, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

Kriminalisté překazili vyděračům plánovanou loupež

Kriminalisté z odboru obecné kriminality krajského policejního ředitelství za asistence policistů ze Speciální jednotky Dukovany minulý týden ve středu ve večerních hodinách zadrželi dva nebezpečné muže, kteří naplánovali a chystali se provést loupežné přepadení podnikatele. O něm se domnívali, že má v trezoru ve své firmě uloženou větší sumu finančních prostředků. Spekulovali o částce ve výši jeden milion korun.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Distributorem drog nemusí být nutně muž. Nejen to se dozvíte v dnešních zprávách, kde Vám také ukážeme nový přírůstek v jihlavské zoo.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 19. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Ze závěru minulého týdne máme špatné zprávy, ve stejnou dobu se v kraji staly dvě tragické nehody. Dále se podívejte, jestli nemůžete pomoci policii s vyšetřováním krádeže.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 16. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Kdo povede mladé sportovce z Vysočiny na Olympiádu dětí a mládeže a jaké počasí chystá víkend, i to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

REKLAMA