OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jaro na silnicích

S blížícím se jarem se mění také situace na silnicích - vyjíždí více cyklistů, potkáme více chodců. Na co všechno je na silnicích třeba dávat pozor?

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 6. 3. 2019

Kraj pomůže zachovat venkovské prodejny, v Pacově vznikne regionální komunitní centrum a varování před plošným vypalováním staré trávy po zimě. To jsou některá z témat dnešních zpráv.

Číst dál...

Plošné vypalování trávy je nebezpečná metoda

Jarní sluníčko láká zahrádkáře a chataře k jarnímu úklidu, kterým začíná zahradní sezóna. Někteří k odstraňování staré trávy stále provádějí plošné vypalování. Vzít zápalky a stařinu vypálit je pro ně jednodušší a méně namáhavé než hráběmi celou plochu zbavit starého porostu. Pomáhá k tomu i přežívající názor, že popel z vypáleného trávníku je dobrým hnojivem přispívajícím k lepšímu růstu nového porostu.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 5. 3. 2019

Třebíčané mají možnost podílet se na rozpočtu města, Kraj postaví komunitní bydlení pro Domov Háj a představení pelhřimovského prostoru NUDA a projektu NUDNI. Více v  dnešních zprávách.

Číst dál...

Blíží se zápisy do škol

Blíží se doba zápisů a řada rodičů se začíná zamýšlet nad tím, jak je jejich dítě připravené na nástup do školy. Do studia jsme pozvali speciální pedagožku Janou Svobodovou z pelhřimovské pedagogicko-psychologické poradny.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 4. 3. 2019

Výstraha před silným větrem, začátek stavby obchvatu u Velkého Beranova a pozvánka na dnešní premiéru Otazníků, to jsou témata pondělních zpráv.

Číst dál...

REKLAMA