OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 13. 12. 2018

Jaký je rozpočet Kraje Vysočina na příští rok, co se studenti dozvěděli na Veletrhu mezinárodních příležitostí nebo jak se školáci učí hospodařit s penězi, nejen o tom informují dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 12. 12. 2018

Kůrovec už je i v Jihlavě, dobrovolníci odpracovali přes 8 000 hodin a ZOO Jihlava má nového samce aligátora čínského. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Kraj vyhlásil prvních 19 programů v rámci Fondu Vysočiny

Zastupitelstvo Kraje Vysočina na svém zasedání v úterý 11. 12. 2018 vyhlásilo prvních devatenáct programů v rámci Fondu Vysočiny pro rok 2019 v celkovém finančním objemu 215,55 milionu korun. V návaznosti na změnu dotační politiky kraje, budou nyní veškeré rozvojové peníze rozdělovány právě prostřednictvím Fondu Vysočiny, což přináší pro žadatele výhodu zejména v jednotné podobě žádostí, zjednodušení celého procesu administrace i jednotném a včasném předávání informací.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 11. 12. 2018

Rozhodnutí jihlavského zastupitelstva o stavbě nového zimního stadionu a pozvánka na dobročinný bazar MOCI POMOCI, to jsou některá z témat dnešních zpráv.

Číst dál...

Dakarské posádky týmu MP-Sports oficiálně představeny

Když v uplynulém ročníku Rally Dakar odtáhl jezdec Tomáš Ouředníček do cíle jedné z náročných etap nepojízdný Ford Martina Prokopa a umožnil mu tak dokončit nejtěžší motoristický podnik planety, ani jeden z nich určitě netušil, že za několik měsíců dostane Ouředníček na oplátku lano od Prokopa. Týmy z Vysočiny se totiž rozhodly spojit své síly a pojedou na Dakar 2019 společně v týmu MP-Sports.

Číst dál...

REKLAMA