EXKLUZIVNĚ: Řezník Klátil opět bodoval

klatilVelká nad Veličkou v sobotu zažila další ročník tradičního koštu O krála slováckej klobásky. Devadesát vzorků těch nejchutnějších klobásek z celých Čech bojovalo o titul hned ve dvou kategoriích, a to ve Slovácké klobásce a Paprikové klobásce. V těžké konkurenci toho nejlepšího z masných pultů uspěla i Matoušova čabajka, s kterou se do soutěže přihlásil pacovský řezník Václav Klátil. MATOUŠOVA ČABAJKA SLAVÍ ÚSPĚCH NA VŠECH ŘEZNICKÝCH SOUTĚŽÍCH, PODÍVEJTE SE NA ROZHOVOR S ŘEZNÍKEM KLÁTILEM A TAJEMSTVÍ JEJÍ CHUTI A VÝROBY!

Číst dál...

VIDEO: Exkluzivním hostem Ranní show Hitrádia Vysočina byla Daniela Písařovicová

radio_vysocina_pisarovicova_ikonaSedm let pracuje v České televizi, ale až nyní ji diváci „objevili“ a cenou za Objev Týtý i vyznamenali. Přesně tak by se daly shrnout úspěchy posledních měsíců televizní moderátorky Daniely Písařovicové. Tu můžete pravidelně na televizní obrazovce vidět na ČT24 ve Studiu 6 a dále pak ve dvou odpoledních vysílacích blocích. A CO NA SEBE V RANNÍ SHOW HITRÁDIA VYSOČINA MODERÁTORŮM ONDROVI A EMANOVI DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ PROZRADILA, NA TO SE PODÍVEJTE VE VIDEOZÁZNAMU UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

VIDEO: Freediveři zaplavili pelhřimovský bazén

freedivingV sobotu 9. dubna 2011 se v pelhřimovském bazénu konaly závody ve freedivingu. Celkem 26 závodníku se utkalo v disciplínách dynamická apnoe bez ploutví a statická apnoe, která byla navíc zcela odlišná od klasických závodů. A v čem odlišná? Závodník se zanořil na povinné dvě minuty, poté musel z bazénu vylézt, udělat deset dřepů, zpět se zanořit a pak už záleželo jen na něm „kolik vydrží“.

Číst dál...

VIDEO: Exkluzivním hostem Hitrádia Vysočina byla skupina Kabát

kabat_02Do čtvrteční show Hitrádia Vysočina zavítala tentokrát česká rocková kapela Kabát - Josef Vojtek, Tomáš Krulich, Ota Váňa, Milan Špalek a Radek Hurčík. Moderátor Milan Řezníček si s nimi povídal o jihlavském koncertě před čtyřmi lety, o přípravě koncertu na páteční večer, ale i o fanoušcích a letošní koncertní šňůře.
Naše kamera byla opět samozřejmě u toho. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEOZÁZNAM SHOW HITRÁDIA VYSOČINA S KAPELOU KABÁT!

Číst dál...

Rodinné pasy již mají pěknou historii

rodinne_pasy_historie_ikonaJe tomu dvacet let, kdy se před námi otevřel svět a konečně bylo proč si pořídit cestovní pas. Najednou bylo možné cestovat i směrem západním bez ponižujícího doprošování. Se vstupem do Evropské unie jsme pak tyto cestovní pasy mohli ve většině případů cesty po Evropě odložit a cestovat pouze s občanským průkazem.

Číst dál...

REKLAMA