Svět slaví 100. Mezinárodní den žen

ruze_srdceZkratka MDŽ většině lidí připomene pompézní socialistické oslavy „svátku všech žen“, k nimž nezbytně patřily karafiáty. Mezinárodní den žen připadající na 8. března se však v mnoha zemích světa slaví i po pádu komunistických režimů, a to již 100 let.

Číst dál...

VIDEO: Zumba je hit! Přijďte si jí vyzkoušet i vy

zumbaNejvětším hitem poslední doby je nyní už světově známé cvičení ZUMBA. Zumba je kombinací tanečních latinskoamerických prvků s prvky z aerobního cvičení. Tancuje se na energickou latinskoamerickou hudbu. Cílem ZUMBY je ukázat lidem, že cvičit lze s radostí, zábavou a bez stresu. PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU ZE ZUMBY V PELHŘIMOVĚ POD TAKTOVKOU MARTINY KUBÁLKOVÉ!

Číst dál...

NOVINKA iPad 2 je na světě. Představil ho sám Steve Jobs!

ipad2_ikonaTo, na co čekala milovníci značky s nakousnutým jablíčkem, je tu. Ve středu večer představil v Londýně Steve Jobs nový tablet – iPad 2. Druhá generace tabletu je tenčí a celkově zabírá měně prostoru než jeho předchůdce.  Podle odborníků nejde ale o žádný převrat, spíše upgrade předchozí verze. 

Číst dál...

VINAŘSKÝ PRŮZKUM: Češi neřeší, z jakých sklenic pijí víno

vino_skleniceVíno už dávno není nápojem králů pro slavnostní příležitosti. U Čechů se stává stále oblíbenějším nápojem pro každodenní příležitosti. Podle Svazu vinařů ČR se letos dostaneme na rekordní spotřebu dvacet litrů ročně na osobu. I přes vzrůstající oblibu Češi příliš neřeší, že na rozdíl od piva patří k vínu také určitá kultura pití. Z vinných sklenic ho výhradně pije pouze každý třetí a jen každý pátý zná rozdíl mezi skleničkami na bílé a červené víno.

Číst dál...

VIDEO: Hitrádio Vysočina vás vrátí do dob Discopříběhu

diskokouleV sobotu 26. března se v DKO Jihlava vrátí čas. Plesovou sezonu na Vysočině totiž letos ukončí Discopříběh Hitrádia Vysočina. Vezmeme vás zpět do časů, kdy Michal David kraloval všem discotékám od Aše po Košice, holky nosily trvalou a klukům se v záblesích discokoule blyštila céčka zavěšená na poutku od mrkváčů.

Číst dál...

VIDEO: Odstartovala druhá řada Česko Slovenské SuperStar

superstarDruhá řada pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar odstartovala v neděli 20. února na televizi Nova a Markíza. Reportáže a rozhovory z castingů se budou vysílat také v rámci pořadu Backstage na hudební stanici MTV, sdělila v pondělí agentuře Mediafax programová ředitelka TV Nova Alexandra Ruzek. PŘIPOMEŇTE SI PRVNÍ ROČNÍK ÚSPĚŠNÉ SOUTĚŽE ČESKO SLOVENSKÁ SUPERSTAR VE VIDEÍCH UVNITŘ ČLÁNKU! 

Číst dál...

REKLAMA